HakkımızdaPANERA MÜHENDİSLİK
Yıllar içerisinde biriken bilgi ve edinilen tecrübeler doğrultusunda, öncelikli olarak ülkemizin ithal ürünlere olan ihtiyaçlarını yerli üretimler ile karşılamak, sonrasında yurtdışına yönelik üretim yapmak gayesi ile kurulan firmamız 2015 yılı itibariyle aktif olarak faaliyetlerine ve üretime devam etmektedir.

Panera Mühendislik olarak Isıtma sektöründe yurtdışından ithal getirilen ürünlerin yerine %100 yerli üretim ile ürünlerimizi daha kaliteli ve daha hesaplı bir şekilde piyasaya arz ediyoruz. Isıtma sektöründe kısa zamanda ülkemizin lider üreticilerinden olduk. AR-GE 'ye ve kaliteye çok önem vermekteyiz. Tüketicilerimizn ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini daima tüm çıkarlarımızn üstünde tutmaktayız.

Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz.
• Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı ürün çözümleri geliştirmek ve desteklemek,
• Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak,
• Süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak,verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek,
• Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak,
• Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek,
• Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek.

KONFOR ÇÖZÜMLERİ

EKONOMİKDoğalgaz ısıtma sistemlerimiz mevcut elektrikli ısıtıcılara göre çok daha ekonomiktir. Az güç harcar, bunun getirisi olarak daha az ödersiniz ve daha çok ısınırsınız.
GÜVEN ve KORUMATasarım aşamasında ve Ar-Ge sürecinde geliştirilen tüm cihazlarımız her türlü olumsuzluklar düşünülerek güven ve koruma sağlamak amacıyla her ayrıntısı titizlikle incelenerek üretime alındı.
KALİTECihazlarımızda kullanılan tüm malzemeler 1. sınıf malzemelerden oluşmaktadır. Tüm aparatlar ve kullanılan yazılımları dahil kaliteden asla ödün vermeden, sizin için ürettik.
AHENK ve DİZAYN Isıtma sistemlerimiz teknolojisi ile mekanlarınızda yüksek verimli ısınma sağlarken, göz alıcı tasarımları ile mekanlarınıza ahenk ve şıklık katar. Mükemmelliği hissedin!

BİZİ RAKİPLERİMİZDEN AYIRAN TEMEL ÖZELLİKLER

Isıtma Sistemleri - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
DEĞERLERİMİZGeriye dönük ve uyumlu teknolojiler için benzersiz bir şekilde rekabetçi cihazlar üreterek, pazarda oluşan ihtiyacın tamamında kapsayıcı, üst segment pazarın fiyat ve kalite dengesinde rekabetçi üretim ağına sahip firmamızın temel değerleri, geliştirdiğimiz son teknoloji sonuçlarla otoriter olarak dönüşüm, verimli cihazlar ve doğaya katkı olarak sıralanmaktadır. İnsan sağlığı ve doğa odaklı kurumsal stratejik tema alanlarını aşamalı olarak geliştirmekte ve sürdürmektedir.
KALİTE Yer aldığımız üretim sektörlerin kilit konumdaki küresel denklik platformları ve standart kurumlarından aldığımız onay belgelerinin oluşturduğu kalite, güvenlik ve verimlilik açısından en yüksek üretim standartlarını sürekli ve güncel tutmaya devam ediyoruz.
HEDEFLERİMİZ Entegre bayi ve servis ağı ile standartlaştırılmış kurulum ve bakım hizmetlerini en üst düzeye çıkartmak. Sektöre öncü cihazlar geliştirmek, kaliteli malzemeler ve üretim için birimler arası metodolojileri devamlı güncellemek. Dünya çapında ekip odaklı insan sermayesini sürekli olarak geliştirmek ve gelişen taleplere innovatif çözümler sunmak.
Panera MühendislikÜretim Hattı
Panera Mühendislik olarak Isıtma sektöründe yurtdışından ithal getirilen ürünlerin yerine %100 yerli üretim ile ürünlerimizi daha kaliteli ve daha hesaplı bir şekilde piyasaya arz ediyoruz.
TEKLİF FORMU
Size En Yakın Bayiye Ulaşın!
TürkiyeSize en yakın bayi ve servislerimize ulaşarak tüm ihtiyaçlarınaza yönelik desteği alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede bayi ve servis hizmeti bulunmuyorsa fabrikamızı arayarak doğrudan destek alabilirsiniz. BAYİLERİ GÖR
Teknoloji ve İnovasyon% 100 Yerli ÜretimPanera